Upravit stránku
04. 12. 2018

VIP vstupenky na palubovku


Chystáte se na pátý ročník projektu Hrajeme spolu za Pardubice? Znásobte svůj prožitek sledováním koncertu i basketbalového utkání přímo z palubovky.

Hrajeme spolu za Pardubice.

Společný projekt BK JIP Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice bude mít již své páté pokračování!

A nepochybujte o tom, že opět, stejně jako v předchozích letech, půjde o zcela unikátní zážitek. Osvědčený koncept zůstává zachován: po zahajovacím vystoupení, tentokrát v podání tanečníků pardubického Tanečního centra Lípa, bude následovat šedesátiminutový koncert komorní filharmonie a jejích hostů: Felixe Slováčka a Felixe Slováčka jr. "Fanoušky provedeme melodiemi, z nichž některé vznikly před 50 lety a další v jejich průběhu," předeslala Jarmila Zbořilová, ředitelka filharmonie.

"Jedná se o melodie světového popu, o melodie z českých i světových filmů, o muzikálové melodie, melodie z českých seriálů pro děti, z pohádek. Všechny melodie jsou prověřené časem a poslouchají je všechny generace. Chystáme i ukázku klasiky - přesně takové, kterou velmi často hrají interpreti z oblasti populární hudby." V závěru koncertu zazní hymna Beksy, jíž tradičně zazpívají děti z Dětského pěveckého sboru Zpěváčci, po přestávce na rozcvičení bude odehrán hit 12. kola NBL mezi Pardubicemi a Nymburkem.

Sledujte celý program přímo z palubovky

Pokud chcete ještě znásobit svůj zážitek z akce, máte jedinečnou příležitost! V online prodeji naleznete sektor "PODIUM HSP", ve kterém si můžete zakoupit VIP vstupenku přímo na palubovku (za cenu 500 Kč). Tato VIP vstupenka vám garantuje:

  • parkování v areálu pardubické areny
  • místo na VIP pódiu přímo na palubovce
  • VIP catering (v přestávce mezi koncertem a utkáním)

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti