Upravit stránku
19. 05. 2020

Viktor Půlpán končí v Bekse


Čtyřiadvacetiletý rozehrávač Viktor Půlpán již nebude působit v BK JIP Pardubice. Od vedení klubu obdržel nabídku nového kontraktu, ovšem rozhodl se pro změnu dresu.

Odchovanec holického basketbalu si odbyl svou premiéru v NBL již v sezoně 2013/2014. V sedmi odehraných sezonách v Bekse nastoupil celkem k 271 ligovým utkáním, v nichž zaznamenal 1854 bodů a 927 asistencí, desítky dalších zápasů přidal v evropských soutěžích a v Českém poháru.

Komentář generálního manažera Martina Marka:

"Udržet Viktora v našem klubu byla samozřejmě jedna z našich priorit. Dlouho jsme proto při vzájemných jednáních drželi naši maximální možnou nabídku na nový, dlouhodobý kontrakt, nicméně Viktor se rozhodl pro změnu. Jeho rozhodnutí plně respektujeme, děkujeme mu za všechny výkony, které v minulých sezonách odváděl v pardubickém dresu a přejeme hodně štěstí v další kariéře. Pevně věříme, že Viktorova cesta od holického basketbalu, přes mládežnické kategorie v pardubickém klubu, program Golden Talents, A-tým až do české reprezentace, bude tou nejlepší inspirací pro další mladé basketbalisty za ním."

Komentář hráče Viktora Půlpána:

"Rád bych poděkoval všem lidem v pardubickém klubu za příležitost dostat se k mužskému basketbalu a nastartovat zde svoji profesionální kariéru. Pozitivně budu vzpomínat také na skvělou podporu pardubických fanoušků. Samozřejmě si vážím nabídky na pokračování spolupráce, kterou jsem od klubu obdržel, ale rozhodl jsem se pro změnu."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti