Upravit stránku
01. 08. 2017

Viktor Půlpán na 3 roky


Úspěšná spolupráce pokračuje! Rozehrávač Viktor Půlpán podepsal s pardubickým klubem novou tříletou smlouvu.

Stále ještě dvacetiletý basketbalista (21. narozeniny oslaví 17. srpna) je odchovancem holického basketbalu, ovšem již od svých 8 let působí v Pardubicích, kde také v sezoně 2013/2014 poprvé nakoukl do nejvyšší mužské soutěže.

"Po minulé sezoně jsem měl nabídku z Nymburka, ale dal jsem přednost Pardubicím. Vidím, že je zde prostor se dále výkonnostně posouvat jak individuálně, tak týmově, navíc vnímám jako velkou výzvu naši účast ve FIBA Europe Cupu," podotkl Viktor Půlpán, jenž také v létě obdržel pozvánku do reprezentačního týmu mužů. "Bohužel jsem však dostal 3týdenní antibiotika, takže jsem se nemohl zúčastnit tréninkového kempu."

Viktor dosud odehrál v červenobílém dresu Beksy čtyři sezony. V 162 ligových utkáních nastřílel 935 bodů a rozdal 422 asistencí. V nadcházející sezoně 2017/2018 vytvoří rozehrávačskou dvojici s novým point guardem Trevinem Parksem. "

Vyjádření generálního manažera Martina Marka:

"Jsme přesvědčeni, že basketbalově má Viktor to nejlepší stále před sebou, proto jsme měli zájem o podepsání dlouhodobějšího kontraktu. Z naší strany jsme se Viktorovi snažili prezentovat komplexní nabídku, v podobě možnosti dalšího individuálního rozvoje pod našimi trenéry, minutáže v evropském poháru a ve špičce Kooperativa NBL a vylepšených podmínek smlouvy. Jsme velmi rádi, že jsme se dohodli na spolupráci pro další tříletý cyklus, ve kterém již na druhou stranu od Viktora očekáváme, že si svými výkony řekne o ještě výraznější roli v týmu a pokusí se poprat o reprezentační dres."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti