Upravit stránku
27. 08. 2018

Velkoplošná obrazovka


Skvělá zpráva pro všechny fanoušky pardubického basketbalu: v domovské Sportovní hale Dašická byla na konci minulého týdne instalována velkoplošná obrazovka!

Vedení basketbalového klubu BK JIP Pardubice iniciovalo po skončení uplynulé sezony jednání s Pardubický kraj a Gymnázium, Pardubice, Dašická 1083, za účelem pořízení velkoplošné obrazovky do Sportovní Hala Dašická Pardubice. Dobrá věc se podařila a obrazovka, díky níž se fanoušci všech halových sportů v Pardubicích mohou těšit na mnohem větší porci zábavy, je již připravena k ostrému provozu!

"Velice děkujeme Pardubickému kraji, v čele s hejtmanem Martinem Netolickým, a Gymnáziu Pardubice, Dašická, jmenovitě řediteli Luďku Burianovi, díky jejichž vstřícnosti se opět zvýší komfort pro návštěvníky všech sportovních utkání, která se konají v hale Dašická,” podotkl Pavel Stara, předseda představenstva BK Pardubice.

Při basketbalovém utkání bude velkoplošná obrazovka poprvé v akci v sobotu 22. září, kdy Beksa vyzve v generálce na ostrý start nové sezony 2018/2019 polskou Dabrowu Gorniczu.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti