Upravit stránku
16. 09. 2016

V sobotní generálce s Handlovou


Poslední přípravné utkání čeká pardubické basketbalisty v sobotním podvečeru, kdy ve Sportovní hale Dašická prověří jejich připravenost Baník Handlová.

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ:

BK JIP Pardubice vs. MBK Baník Handlová
(sobota 17. 9. v 17 hodin, SH Dašická)

Do sestavy Beksy by se měli vrátit uzdravený Dominez Burnett a Radek Nečas, mimo hru však stále zůstávají perimetroví muži Dušan Pandula, Lukáš Kotas a Josef Příhonský. I ve značně okleštěné sestavě však pardubický tým předchozí přípravné duely zvládl, byť je třeba říci, že poslední soupeři jeho připravenost nijak zvlášť neprověřili.

Lze očekávat, že Handlová bude kvalitnějším protivníkem, vždyť v týmu vedeném ex-pardubickým koučem Lubomírem Růžičkou jsou i dva hráči, kteří zanechali výraznou stopu v české NBL: ex-pardubičtí Luboš Stria s Jiřím Jelínkem, jenž do slovenského klubu přišli před touto sezonou z Děčína.

Permanentky  v prodeji

I tentokrát mají fanoušci možnost zakoupit si u pokladny Sportovní haly Dašická permanentní vstupenku na nadcházející sezonu 2016/2017. Vstup do haly bude otevřen v 16:30, jednotné vstupné činí 40 Kč, držitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma. Více informací o vstupenkách naleznete v sekci Vstupenky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti