Upravit stránku
22. 08. 2018

V přípravě i s euroligovým Bayernem!


Sedm utkání odehrají pardubičtí basketbalisté v rámci přípravy na nadcházející sezonu. Nejzvučnějším soupeřem bude bezesporu euroligový Bayern Mnichov!

Šestkrát venku, jednou doma - v generálce na ostrý start sezony 2018/2019.

Takový zápasový program má před sebou Beksa od konce srpna do druhé poloviny září. "Naším záměrem bylo odehrát přípravná utkání s co možná nejkvalitnějšími soupeři, abychom se dobře připravili na novou sezonu, a proto jsme preferovali výjezdy do zahraničí," uvedl generální manažer Martin Marek.

Herní příprava pardubických basketbalistů začne v posledním srpnovém týdnu: v úterý 28. srpna odehrají úvodní duel v Handlové, o den později změří síly s Interem Bratislava. Dalšími soupeři budou polské týmy AZS Lublin a Dabrowa Gornicza, následovat bude prestižní zápas s účastníkem Euroligy. "Velmi si vážíme pozvání od Bayernu Mnichov," zdůraznil Matin Marek. V rámci výjezdu do Německa se Beksa utká také s Mitteldeutscherem, doma se představí několik dnů před startem Kooperativa NBL, když ji ve Sportovní hale Dašická prověří Dabrowa Gornicza.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti