Upravit stránku
13. 11. 2015

U lvů před kamerami ČT


První čtvrtinu základní části Kooperativa NBL uzavřou pardubičtí basketbalisté v Jindřichově Hradci, kde budou usilovat o zisk osmého vítězství, a tím i o udržení druhého místa v průběžné tabulce.

11. KOLO KOOPERATIVA NBL:

BK Lions Jindřichův Hradec (2/8) vs. BK JIP Pardubice (7/3)
pondělí 16. 11. v 18 hodin, ČT sport

Aktuální informace z obou táborů:

Lions hlásí čerstvou, leč dobře známou zahraniční posilu, kterou je americký rozehrávač Brison White. V minulé sezoně střádal v jindřichohradeckém dresu 9,5 bodu + 2,2 asistence na zápas.

Beksa nemá příznivé zprávy, protože ze středeční bitvy s Děčínem si několik hráčů odneslo větší či menší šrámy. Nejistý je start Dušana Panduly, který netrénuje kvůli potížím s ramenem, kapitána Lukáše Kotase trápí potíže se zády a je v péči fyzioterapeutky.

Minulé kolo ani jednomu týmu nevyšlo. Beksa, po předchozím triumfu nad Nymburkem, neuspěla v souboji s novým lídrem tabulky Děčínem. Byť celé utkání vedla, v koncovce měli mírně navrch Válečníci.

I Lions hráli důležité utkání v Ústí nad Labem, kde si však nechali nasázet 95 bodů a domácí Sluneta vyhrála jedenáctibodovým rozdílem 95:84 (nejvíce bodů J. Hradce: Lamar 31, Zuzák 20, Nofflet 10, Šoula 6, Stegbauer 6...)

Jindřichohradečtí vstoupili do nové sezony solidně. Po úvodní porážce se Svitavami dvakrát v řadě uspěli, když porazili Kolín a Brno. Jenže následovalo sedm porážek v řadě a s vysoce pasivní bilancí 2/8 propad tabulkou až na poslední místo.
 
Top-skóreři obou týmů:
J. Hradec - J. Nofflet 13,5, S. Lamar 12,4, J. Šoula 10,8, S. Zuzák 10,5, P. Novák 7,9, T. Vošlajer 7,9, J. Young 7,7...
Beksa - D. Pandula 12,6, K. Švrdlík 12,2, L. Sanders 10,7, J. Wall 10,6, D. Škranc 8,5, V. Půlpán 7,4, L. Kotas 6,2...

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti