Upravit stránku
28. 03. 2019

Týmový výkon!


Středeční derby mezi Beksou a Svitavami (97:77) hodnotili trenéři Levell Sanders s Lubomírem Růžičkou a hráči Kamil Švrdlík, Radek Nečas, Viktor Půlpán a Martin Novák.

Pozápasové komentáře

Levell Sanders (trenér domácích):
"Předvedli jsme dobrý, týmový výkon. Hráči byli od začátku připraveni hrát. Samozřejmě, Svitavy jsou dobrý tým, hrály výborně, ale my jsme hráli po většinu utkání dobrou obranu, 40 minut jsme se koncentrovali a to se pozitivně projevilo na výsledku. Drželi jsme vysoké tempo hry, pomohli jsme si snadnými body z protiútoků a zároveň jsme i trefovali trojky. Josef Potoček a David Škranc odehráli velmi dobré minuty pro nás, například náš kapitán Radek Nečas neskóroval, ale měl doskoky, asistence, zisky... Evan Singletary, Viktor Půlpán, samozřejmě Kamil Švrdlík, Ondra Kohout... Všichni hráli výborně, byli připraveni hrát. Opakuji, že k výhře nás dovedl výborný týmový výkon."

Kamil Švrdlík (hráč domácích):
"Myslím si, že zápas můžeme hodnotit pozitivně: vyhráli jsme o 20 bodů, k tomu po dobrém výkonu. V prvním poločase do toho daly oba týmy hodně energie. Ke konci už oběma týmům trošku chyběla, ale my jsme naštěstí měli nahráno a zvládli jsme to."

Radek Nečas (hráč domácích):
"Po obou stránkách - jak ofenzivně, tak defenzívně - můžeme hodnotit zápas jen pozitivně. Myslím si, že jsme neměli žádný herní výpadek, což nás provázelo v minulých utkáních. Doufám, že tohle si přeneseme i do dalších zápasů, které nás čekají, a že už v sobotu na hřišti Olomoucka předvedeme minimálně stejně kvalitní výkon, jako proti Svitavám."

Viktor Půlpán (hráč domácích):
"Do zápasu jsme vstoupili suprově, řekl bych, že se nám povedlo zapomenout na předchozí zápas v Opavě. Jak v útoku, tak v obraně jsme předvedli super výkon. Z tohoto zápasu si můžeme odnést spoustu pozitivních věcí, určitě v tom budeme chtít pokračovat."

Lubomír Růžička (trenér hostů):
"V první řadě blahopřeji domácím, vyhráli zaslouženě, byli mnohem efektivnější v útoku. My jsme obdrželi 97 bodů, což je strašně velké číslo. Dostali jsme spoustu jednoduchých košů po našich triviálních obranných chybách, a to mě dost mrzí, ale jak jsem předeslal: očekával jsem velmi těžký zápas. Pardubice hrají velmi dobře, až na kolaps v jedné čtvrtině v Opavě. Myslím si, že dneska jejich výkon hodně podpořili David Škranc s Josefem Potočkem, kteří vystoupili ze svého stínu a nakopli domácí."

Martin Novák (hráč hostů):
"Zápas se hodnotí špatně, protože jsme se přijeli pro výhru a skončilo to porážkou o 20 bodů. Dali jsme si nějaká pravidla, která jsme v první čtvrtině dokázali plnit nějakých 8 minut, ale pak se nám to nějak zhroutilo a hra se otočila v náš neprospěch."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti