Upravit stránku
27. 11. 2019

Týden bez zápasu


Přesně po polovině základní části má Kooperativa NBL na programu reprezentační přestávku, kterou pardubičtí basketbalisté vyplňují převážně dvoufázovým tréninkem.

Reprezentační přestávka potrvá v Kooperativa NBL dva týdny, až do 7. prosince, kdy ve Sportovní hale Dašická vyzveme Nymburk. “Na programu budeme mít rekondiční a regenerační mikrocyklus. V jeho rámci budeme trénovat dvoufázově, ale také se budeme snažit změnit prostředí, protože v hale na Dukle i na Dašické přece jen trávíme dost a dost času. Využijeme tedy i další sportoviště v Pardubicích,” popsal asistent Adam Konvalinka tréninkovou náplň v posledním listopadovém týdnu.

Pardubičtí fanoušci však budou moci podpořit svůj oblíbený tým ještě dříve, než se znovu roztočí kolotoč NBL. Již v úterý 3. prosince vyzveme rovněž ve Sportovní hale Dašická chorvatský tým BC Adria Oil Škrljevo, přičemž případné vítězství - již čtvrté v evropském poháru - by nás výrazně přiblížilo k postupu ze základní části do další fáze Alpe Adria Cupu.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti