Upravit stránku
17. 03. 2021

Tři utkání odložena


TISKOVÁ ZPRÁVA - Tři nejbližší zápasy, které měli pardubičtí basketbalisté odehrát v nadstavbové části Kooperativa Národní basketbalové ligy (skupina A1), jsou odloženy.

Týká se to utkání v Brně (původní termín 20. března), s BC Geosan Kolín (původní termín 24. března) a v Praze (původní termín 27. března). Důvodem odložení výše uvedených duelů je výskyt britské mutace COVID-19 v pardubickém týmu, kvůli němuž je celý tým od začátku tohoto týdne v karanténě. O náhradních termínech se intenzivně jedná.

Jak dál v NBL?

Na středečním online zasedání Asociace ligových klubů bylo rozhodnuto o dalším pokračování Kooperativa NBL. "Cílem je dohrát kompletní nadstavbovou část, a to nejpozději do 17. 4.," uvedl Martin Marek, generální manažer Beksy. "Poté, dle aktuální situace, bude liga jednat o formátu následného play-off," doplnil stručnou informaci k vyvrcholení nejvyšší soutěže.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti