Upravit stránku
28. 04. 2021

Trest pro Thomase Dunanse


Disciplinární komise NBL projednala incident z druhého čtvrtfinálového utkání play-off mezi BC Geosan Kolín a BK JIP Pardubice a oznámila trest pro Thomase Dunanse.

Disciplinární komise NBL potrestala Thomase Dunanse zastavením závodní činnosti na 4 utkání nepodmíněně a peněžitou pokutou ve výši 7500 Kč, za tělesné napadení protihráče na hrací ploše v utkání čtvrtfinále play-off na palubovce BC Geosan Kolín. Hráč musí dále uhradit náhradu nákladů za projednávání disciplinárního provinění ve výši 2000 Kč. Jak klub BK JIP Pardubice již předem avizoval, hráč nebude proti tomuto rozhodnutí podávat odvolání, nad rámec rozhodnutí Disciplinářní komise NBL je celá situace rovněž řešena interně dle klubového disciplinárního řádu.

Vyjádření hráče Thomase Dunanse:

"Chtěl bych se upřímně omluvit soupeři, svým spoluhráčům, celému klubu, fanouškům a celé lize za můj pondělní exces. Plně si uvědomuji, že to bylo naprosto nepřijatelné, bohužel jsem neovládl své emoce. Ještě večer v den utkání jsem se několikrát díval na záznam toho, co se stalo a vím, že jsem celou situaci měl zvládnout mnohem lépe. Lituji toho, co se stalo a ještě jednou se všem omlouvám."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti