Upravit stránku
06. 03. 2016

Trenéři a hráči po Ostravě


Sobotní duel v Ostravě, kde Beksa prohrála tříbodovým rozdílem 74:77, hodnotili na pozápasové tiskové konferenci trenéři a hráči obou týmů.

Ohlasy po utkání

Dušan Medvecký (trenér NH Ostrava):
"Vstoupili jsme do zápasu velice koncentrovaně, běhali jsme do protiútoku, slušně jsme bránili. Dostali jsme se do vedení 9 bodů, což je důležité proti týmu, jako jsou Pardubice, aby se nedostal do sebedůvěry a vedení, protože má kvalitní kádr. Do poločasu to stáhli na pár bodů, ve druhém poločase jsme si udělali náskok 12 bodů a bylo otázkou, zda vydržíme hrát v úzké rotaci, nebo ne. Pardubice se vrátily do zápasu trojkami Walla a Panduly, což víme a upozorňovali jsme na to naše hráče, ale nedokázali jsme to ubránit. Dostali jsme Pardubice zpátky do zápasu, nicméně už jsme to dohráli do vítězného konce. Za vítězství jsme strašně rádi.

Tomáš Bartošek (trenér BK JIP Pardubice):
"V první řadě bych chtěl pogratulovat týmu Ostravy k zaslouženému vítězství, jelikož my jsme v zápase ani jednou nevedli. Ráz utkání dal náš hrozný začátek, kdy jsme hráli absolutně bez energie, bez odporu. My jsme byli zřejmě ještě v autobuse někde u Olomouce, protože to bylo 0:9. Domácí dostali hru pod kontrolu, začali si věřit a hráči se dostali do tempa. My jsme dělali hrozné chyby a ztráty, které nepramenily ani z tlaku, my jsme sami házeli míče do autu. Domácí dobře organizovali hru v útoku a výsledek kontrolovali. Nás držela v zápase vysoká úspěšnost střelby za 3 body, čímž jsme dokázali vyrovnat, ale myslím si, že dnes zcela spravedlivě domácí zvítězili. My jsme nepodali vůbec kvalitní výkon."

Pavel Novák (hráč NH Ostrava):
"Já jsem tu sice krátce, ale když jsem viděl zápas v Ústí a dnes, tak jsme strašně zlepšili obranu, což byl základ pro vítězství. Za sebe můžu říct, že jsem rád, že jsem dostal šanci hrát v Ostravě, kde je nesobecký tým. Krásně jsme v útoku přehráli Pardubice a konec jsme zvládli."

Josef Příhonský (hráč BK JIP Pardubice):
"My jsme měli strašný vstup do zápasu. Řekli jsme si, že nechceme dovolit soupeři útočný doskok, musíme si dát pozor hlavně na Kerra. Tohle vše jsme si řekli v šatně a udělali jsme pravý opak. Pak se to odrazilo i na výsledku. Ke konci jsme se sice přitáhli, ale Ostrava dnes vyhrála zaslouženě."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti