Upravit stránku
21. 06. 2021

Tomáš Vyoral i nadále v Bekse!


TISKOVÁ ZPRÁVA - Osmadvacetiletý reprezentační rozehrávač Tomáš Vyoral bude i v nadcházejících sezonách oblékat červenobílý dres BK JIP Pardubice.

Nejlepší střelec uplynulého ročníku Kooperativa NBL (průměr 19,6 bodu na zápas) již v Bekse odehrál dvě sezony, přičemž původní smlouva měla vypršet až po skončení nadcházejícího ročníku 2021/2022. Vedení pardubického klubu se však s předstihem dohodlo s Tomášem na prodloužení kontraktu o další 2 roky, tedy do konce soutěžního ročníku 2023/2024.
Vyjádření sportovního ředitele Radka Nečase:

"Jsme velice rádi, že jsme se s Tomášem dohodli na prodloužení stávajícího, ještě jednu sezonu platného kontraktu, o další dva roky. Při budování  konkurenceschopného týmu nehledíme pouze do nejbližší budoucnosti, ale naší snahou je přemýšlet o jeho složení i ve střednědobém horizontu, a proto byla snaha o včasné prodloužení vzájemné spolupráce s Tomášem jednou z našich priorit. Za dobu svého působení v Pardubicích se stal jednoznačným lídrem našeho týmu, každoročně aspiroval na cenu MVP celé ligy, a my jsme přesvědčeni, že minimálně stejně kvalitní výkony bude podávat i v nadcházejících sezonách. Zároveň pevně věříme, že svou hrou a svými lídrovskými schopnostmi na hřišti i mimo něj  výrazně přispěje k větším týmovým úspěchům, jimiž bychom udělali radost všem fanouškům pardubického basketbalu."

Vyjádření hráče Tomáše Vyorala:

"V Pardubicích jsem se rozhodl pokračovat z několika důvodů. Tím hlavním je asi příchod trenéra Dina Repeši. Předchozí dva roky, které jsem v Bekse odehrál, určitě nebyly podařené, ve smyslu nějakého většího týmového úspěchu v Kooperativa NBL, ale věřím, že novému trenérovi se podaří dostat z nás to nejlepší a budeme hrát minimálně semifinále NBL. Dalším z důvodů, proč jsem se rozhodl prodloužit smlouvu, je skutečnost, že chod klubu byl i v těžké covidové době naprosto standardní, čehož si opravdu vážím. Vnímám, že doba je složitá, ale Pardubice jsou dobře fungujícím klubem a to je pro mě příslib do budoucna jak po basketbalové, tak po osobní stránce. Doufám v lepší basketbalové zítřky a věřím, že v dalších sezonách budeme jako tým úspěšní."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti