Upravit stránku
01. 09. 2016

Tomáš Šoukal ukončil hráčskou kariéru


Jednadvacetiletý křídelník Tomáš Šoukal se rozhodl ukončit svou aktivní hráčskou kariéru. 

Důvodem jsou vleklé zdravotní problémy, kvůli nimž odehrál v minulé sezoně pouze 19 utkání a které mu stále nedovolovaly zapojit se do přípravy na nadcházející sezonu 2016/2017. Tomáš Šoukal odehrál v nejvyšší soutěži (dříve Mattoni NBL, nyní Kooperativa NBL) v pardubickém dresu celkem 67 utkání, v nichž nastřílel 157 bodů.

Vyjádření Tomáše Šoukala:

“Svoji profesionální hráčskou kariéru jsem se rozhodl ukončit ze zdravotních důvodů. Doufám však, že s basketbalem se neloučím nadobro, jakmile mi to zdravotní stav dovolí, rád bych se znovu podíval na palubovku. Chtěl bych poděkovat celému klubu BK Pardubice a popřát mu vydařenou sezonu na českých i zahraničních hřištích.”

Vyjádření generálního manažera Martina Marka:

“Tomášovu rozhodnutí plně rozumíme, byť nás samozřejmě velmi mrzí, že mu vleklé zdravotní problémy zabránily naplno rozvinout jeho basketbalový talent. Děkujeme mu za vše, co pro klub během svého působení v BK Pardubice odvedl a přejeme mu hodně štěstí v další životní etapě.”

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti