Upravit stránku
04. 09. 2017

Tisková zpráva: T. Parks, D. Škranc


V Bekse předčasně končí zraněný rozehrávač Trevin Parks, dlouhodobé zranění navíc na několik měsíců vyřadilo ze hry Davida Škrance.
Ukončení kontraktu Trevina Parkse

Americký rozehrávač Trevin Parks, angažovaný klubem pro sezonu 2017/2018 na pozici 1, v Bekse předčasně končí. Důvodem jsou hráčovy zdravotní problémy, kvůli nimž vynechal podstatnou část dosavadní tréninkové přípravy a neodcestoval s týmem ani k prvnímu přípravnému turnaji do Polska. Vedení klubu se s hráčem dohodlo na ukončení kontraktu a v současné době již intenzivně řeší angažování nového rozehrávače.

Vyjádření generálního manažera Martina Marka:
"Přestože jsme přesvědčeni o Trevinových basketbalových kvalitách a schopnostech, tak bohužel, jeho aktuální zdravotní stav není slučitelný s aktivním zapojením do hry. Nevylučujeme, že se Trevin v budoucnu objeví v dresu Beksy, ovšem momentálně jsme nuceni přivést nového hráče na pozici středního rozehrávače.”

Zranění Davida Škrance

Jedenadvacetiletý křídelník David Škranc si v průběhu přípravy na sezonu 2017/2018 přivodil zranění kolena, které si vyžádá několikaměsíční rekonvalescenci.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti