Upravit stránku
23. 11. 2016

Těšíme se na pokračování


Poslední utkání základní fáze FIBA Europe Cupu hodnotili trenéři Levell Sanders a Vaidas Pauliukenas a hráči Lamb Autrey a Martynas Echodas.

Echo tiskové konference

Vaidas Paiuliukenas (trenér BC Šiauliai):
"Myslím si, že pro diváky to byl pěkný zápas. I proto, že padalo hodně trojek. Jsem rád, že náš tým bojoval až do konce zápasu. V letošní sezoně míváme mnoho míčových ztrát, což nás v naší lize stojí 30-40 bodů, ale teď si myslím, že jsme na správné cestě."

Martynas Echodas (hráč BC Šiauliai):
"Byl to těžký zápas, ve kterém oba týmy skórovaly mnoho košů za tři body. Měli jsme hodně doskoků, ale bohužel jsme nedokázali zastavit americké hráče Pardubic, kteří dali hodně bodů. Myslím, že to je důvod, proč jsme ztratili dnešní zápas."

Levell Sanders (trenér BK JIP Pardubice):
"Před zápasem jsme s hráči mluvili o tom, že to pro nás určitě nebude snadné utkání. Každý zápas, který Šiauliai odehrála v základní skupině FIBA Europe Cupu, sice prohrála, ale většinou to byly těsné výsledky. Samozřejmě jsem šťastný, že jsme vyhráli a postupujeme do dalšího kola. Nyní se musíme co nejlépe připravit na další utkání v evropském poháru, ale také v naší lize."

Lamb Autrey (hráč BK JIP Pardubice):
"Začátek utkání jsme neodehráli dobře. Nebyli jsme na utkání dobře mentálně připraveni, kdežto náš soupeř ano. Od druhé čtvrtiny to bylo z naší strany lepší a nakonec si myslím, že každý z nás hrál dobrý zápas. Jsem šťastný, že jsme postoupili a těším se na další zápasy."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti