Upravit stránku
06. 05. 2023

Termíny semifinálových utkání


Pardubičtí basketbalisté se utkají v semifinále play-off Kooperativa NBL s BK ARMEX Děčín. Série, hraná na čtyři vítězná utkání, bude rozehrána v pondělí 8. května na severu Čech.

Válečníci skončili po dlouhodobé části Kooperativa NBL na 3. místě (bilance 23 výher a 13 porážek), Beksa o příčku za nimi (bilance 21/15). Na startu série, i v případném rozhodujícím duelu číslo 7, tedy bude mít výhodu domácího prostředí náš soupeř.

"Jsme si vědomi toho, jak kvalitním týmem Děčín je, což prokazoval v celém dosavadním průběhu sezony," předeslal asistent trenéra Vanja Miljković. Jakou roli může hrát zejména v úvodu nadcházející série skutečnost, že zatímco Beksa má mezi úspěšným čtvrtfinálovým finišem a začátkem semifinále pouze 3 volné dny, ARMEX odehrál poslední duel 29. dubna? "Neřekl bych, že jeden či druhý tým bude mít nějakou extra výhodu. Ano, děčínští hráči už týden odpočívají (ve čtvrtfinále vyřadili Ostravu 4-1 na zápasy - pozn. aut.), kdežto my jsme odehráli v play-off o dvě náročná utkání víc, ale zase jsme v zápasovém rytmu," odpověděl Vanja Miljković. "Jsem přesvědčený, že pokud navážeme na poslední čtvrtfinálový zápas, co se týče bojovnosti a týmovosti, můžeme v pondělí pomýšlet na vítězství," dodal směrem k semifinálovému Utkání 1.

Vstupenky na zápasy číslo 3 a 4, které se odehrají v pardubické Sportovní hale Dašická, můžete zakoupit již nyní online v síti Ticketportal. Děkujeme všem fanouškům za skvělou podporu, těšíme se na setkání v dalším průběhu play-off.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti