Upravit stránku
15. 06. 2018

Sportovní hry s basketbalem


Mezi několika vlastními projekty, které již několik let realizuje BK Pardubice, mají své pevné místo i Sportovní hry s basketbalem.

Liga škol:- seriál basketbalových turnajů pro holky a kluky z 1. až 5. tříd základních škol. Za sebou má již tři úspěšné ročníky, během nichž se ve třech kategoriích (1.+2. třídy, 3. třídy a 4.+5. třídy) zapojilo do sportovního zápolení bezmála 500 dětí!!!

Čti s Beksou: zbrusu nový projekt, který Beksa realizuje ve spolupráci s Krajskou knihovnou v Pardubicích, se setkal s ohromným ohlasem, vždyť premiérového ročníku se zúčastnilo více než 350 dětí z 2. a 3. tříd!

Sportovní hry s basketbalem: kroužky, určené těm nejmenším - dětem od 4 do 6 let z pardubických mateřských škol - jsou nejdéle fungujícím projektem Beksy. Za čtyři roky jimi prošlo téměř 250 dětí z osmi mateřských škol!

Všechny tři projekty probíhají vždy po celý školní rok.

Liga škol a Čti s Beksou vyvrcholily na konci měsíce května.

Sportovní hry s basketbalem byly zakončeny posledními kroužky ve třetím červnovém týdnu. Děti si z posledního letošního sportování odnesly nejen spoustu zážitků, ale i zaslouženou odměnu za své celoroční úsilí. Přejeme všem příjemné prázdniny.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti