Upravit stránku
13. 01. 2016

Společně pomůžeme Elišce


Společný projekt BK Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice, nazvaný Hrajeme spolu za Pardubice, má charitativní podtext. Výtěžek z letošní akce bude věnován ve prospěch nemocné Elišky, postižené kryptogenní epilepsií.

Při premiéře projektu Hrajeme spolu za Pardubice v prosinci 2014 byl výtěžek věnován Klárce, postižené spinální muskulární atrofii - příspěvek činil 21 500 Kč! "Letos se všichni, kdo přispějí, stanou součástí naděje pro Elišku," podotkl René Peška, PR manažer pardubického klubu.

Eliščin příběh

Eliška je velmi milá, hodná a veselá holčička, která se narodila jako úplně zdravé miminko. V 8 týdnech věku se u Elišky objevily epileptické záchvaty. Eliška je léčena na neurologii v Thomayerově nemocnici a v Pardubické nemocnici.

Eliška absolvovala řadu vyšetření, bohužel zatím nebyla zjištěna příčina epileptických záchvatů. Vyzkoušeno bylo již 5 druhů léků, speciální ketogenní dieta, zatím bez léčebného efektu, vždy zabraly pouze na pár týdnů. Epileptické generalizované tonické záchvaty, tzv. Grand mal, měla i 7krát denně, největším úspěchem zatím byl 1 záchvat za měsíc.

Více o Elišce se můžete dočíst na webových stránkách www.nadejeproelisku.cz.

Jak můžete pomoci?

V rámci projektu Hrajeme spolu za Pardubice hned několika způsoby. "V první řadě pomůžete už tím, že přijdete do Tipsport arény a zakoupíte si vstupenku na akci Hrajeme spolu za Pardubice, neboť část výtěžku ze vstupného bude součástí finančního příspěvku ve prospěch Elišky," řekl dále René Peška.

V Tipsport aréně si také budete moci zakoupit tričko a samolepku s logem projektu - kompletní výtěžek z prodeje bude věnován Elišce. "Jsme nesmírně potěšeni, že rodiče Elišky rádi přijali pozvání na sobotní akci do Tipsport arény a osobně si převezmou symbolický šek. Děkujeme všem, kdo přispějí, a to jakoukoliv formou," doplnil PR manažer Beksy.

Tričko: 160 Kč
Samolepka: 20 Kč

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti