Upravit stránku
06. 04. 2021

Společně pomáháme


Už je to zase tady. Období, kdy fauly, minuté střely a dokonce i případné technické chyby mají v Kooperativa NBL svou nesmírnou hodnotu. V plném proudu je totiž třetí ročník projektu Bez faulů.

Bez faulů je společná charita českého basketbalu, České televize a Konta Bariéry.

Její výtěžek tentokrát pomůže na nákladné rehabilitace dvanáctiletému Dominiku Moravcovi ze slezských Těškovic, který by se chtěl stát basketbalistou, ale momentálně bojuje s těžkou nemocí – ischemií míchy. Každý klub Kooperativa NBL si v probíhající nadstavbové části zvolil jeden domácí zápas, kde za každou minutou střelu svého týmu zaplatí do společného banku 100 korun, 200 korun složí za každý faul mužstva a rovnou tisícovku za technickou chybu.

Beksa si vybrala nadcházející utkání s BC Geosan Kolín, které se odehraje ve čtvrtek 8. dubna od 17:30.

To ale nebude všechno. Bonus přidá i generální partner soutěže, pojišťovna Kooperativa, jež věnuje 100 korun za každou smeč a 500 korun za každý „alley-oop“ (smeč po zachycení přihrávky během výskoku), které budou k vidění v zápasech v celém sledovaném období charity, jež odstartovala v únoru v Nymburce pohárovým Hyundai FINAL 8 Českého poháru mužů.

Jeho generální partner, automobilka Hyundai, pak přidal Dominikovi jednu korunu za každé zhlédnutí videa s „Hyundai Drive of the Game“ (nejlepší nájezd každého utkání) na sociálních sítích Facebook a Instagram CZ.BASKETBALL během celého FINAL 8.

Zapojit se tradičně budou moct i diváci a fanoušci, a to zasláním dárcovské SMS ve formátu DMS BEZFAULU 30, 60 nebo 90 na číslo 87 777, kdy ceny textových zpráv jsou 30, 60 či 90 korun. Při loňském druhém ročníku charity se podařilo ze všech zdrojů shromáždit téměř 167 tisíc korun.

Srdečně děkujeme vám všem, kdo pomáháte společně s českým basketbalem.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti