Upravit stránku
09. 08. 2020

Soutěže a autogramiáda


Sportovní park Pardubice 2020 se rozjel naplno - a hned od začátku i s Beksou! V sobotu jsme si na basketbalovém stanovišti užili parádní odpoledne.

Do ERA arény velmi rádi zavítali pardubičtí basketbalisté Kamil Švrdlík s Josefem Potočkem, kteří si - stejně jako dvojice Petr Benda a Jakub Tůma z klubu ERA Basketball Nymburk - s dětmi zasoutěžili ve střelbě, rozdali podpisové kartičky a drobné ceny. Ty věnovaly oba kluby i Premium partner Beksy (a titulární partner nymburského klubu), společnost ERA.

Beksa bude ve Sportovním parku Pardubice hodně vidět i v dalších dnech. Až do středy 12. srpna probíhá každodenní soutěž ve střelbě Dvojkový vyřazovák s 2VV - Partner in ventilation, o den později bude na programu velké finále o hlavní cenu, věnovanou právě společností 2VV: fitness náramek Xiaomi. Ve středu 12. srpna od 16 do 17 hodin taktéž proběhne autogramiáda celého týmu Beksy. Těšíme se na vás.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti