Upravit stránku
22. 09. 2015

Soupeř z NBL


Uprostřed týdne čeká pardubické basketbalisty další přípravný zápas, v pořadí již šestý. Potřetí se Beksa představí svým fanouškům v hale Dukla, a to proti Kolínu, tedy soupeři z Kooperativa NBL.

V pondělí ráno se ke svým novým spoluhráčům připojil Radek Nečas. O tom, zda hned ve středu, po několika trénincích, naskočí do zápasu, zatím není rozhodnuto. V každém případě mimo hru i nadále zůstává Ondřej Kohout.

Kolín má na soupisce pro nadcházející sezonu 2015/2016 tři zahraniční hráče, jimiž jsou američtí rozehrávači Jimmie Hunt a Antoine Allen, a také černohorský křídelník Bojan Bakič. Mezi základní pilíře týmu kouče Predraga Benáčka by měli patřit i zkušení Štefan Ličartovský, Michal Vocetka, Ladislav Horák či David Machač.

Utkání BK JIP Pardubice vs. BC Geosan kolín začne ve středu 23. 9. v 16:30, vchod pro diváky bude otevřen v 16 hodin. Jednotné vstupné činí 40 Kč.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti