Upravit stránku
16. 10. 2015

Šlapeme za Beksu pro videomapping


Dalším projektem, který BK Pardubice realizuje v rámci oslav 60. výročí založení klubu, je akce nazvaná Šlapeme za Beksu. 

V čem spočívá?

V prostorách recepce Aquacentra Pardubice je umístěno speciální kolo od partnerské společnosti Specialized. Veřejnost má možnost aktivně se podílet na oslavách 60. výročí pardubického klubu: za každý 1 ušlapaný km (dospělí) a za každých 500 ušlapaných metrů (děti) hlavní partneři projektu, společnosti CZ Stavební holding a Specialized Concept Store Velocentrum, přispějí částkou 100 Kč na videomapping věnovaný legendám pardubického basketbalu.

  • V Aquacentru jee připravena kniha, do níž budou účastníci, kteří se aktivně zapojí do tohoto projektu, zapisovat své kontaktní údaje.
  • Všichni účastníci, kteří ujedou uvedený počet km, obdrží samolepku Beksa60 a 1 vstupenku na utkání BK JIP Pardubice vs. USK Praha, jemuž bude předcházet videomapping (21. 11. 2015 v Tipsport aréně).

Projekt byl zahájen v pátek 16. 10. a potrvá tři týdny, do pátku 6. 11.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti