Upravit stránku
06. 02. 2017

Rozpis utkání v nadstavbě


Celkem deset zápasů čeká pardubické basketbalisty v nadstavbové části Kooperativa NBL, kterou odehrají v elitní skupině A1.

Beksa skončila po základní části na 2. místě s vysoce aktivní bilancí výher a porážek 18/4 (úspěšnost 82%). Za prvním Nymburkem momentálně zaostává o tři body, stejný náskok má před třetím Děčínem.

Změny termínů v A1

Nymburk, Děčín, USK Praha, Opava a Kolín. To jsou jména soupeřů Beksy v nadstavbové části NBL.

I v nadstavbě se bude hrát systémem každý s každým, přičemž do tabulky se započítávají výsledky ze základní části.

JIP odehraje své úvodní utkání ve skupině A1 v úterý 14. února v Kolíně. "Dle původního rozlosování jsme měli do nadstavby vstoupit již v sobotu 11. února domácím duelem s USK Praha, ovšem kvůli obsazenosti Sportovní haly Dašická muselo být toto utkání přeloženo na středu 8. března," upozornil PR manažer René Peška.

A nejde o jedinou změnu v termínové listině. "Zápas s Opavou byl na soupeřovu žádost přeložen ze soboty na neděli 12. března a začátek bude již v 16 hodin, ve stejném čase začne i následující domácí utkání s Kolínem, hrané 25. března," doplnil Peška.

Kompletní rozpis zápasů Beksy v nadstavbové části Kooperativa NBL najdete v sekci Zápasy.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti