Upravit stránku
12. 12. 2021

Rozhodl vstup do třetí čtvrtiny


I druhý domácí zápas během čtyř dnů Beksa zvládla, Olomoucko porazila jasně 91:60. Jak utkání hodnotili trenéři Dino Repeša a Miljan Čurovič a hráči David Pekárek s Lukášem Feštrem?

Ohlasy po utkání

Dino Repeša (trenér domácích):
"Chtěl bych poděkovat našim fanouškům, kteří nám opět vytvořili skvělou atmosféru. Ve druhém poločase jsme museli otáček skóre z -6 bodů a i díky nim se nám to podařilo. V první čtvrtině jsme hráli rychle a dobře jsme bránili, to je cesta, kterou chceme jít. Ve druhé čtvrtině nevím, co se dělo, moc jsme stříleli, musíme víc atakovat vnitřní prostor. Klíčový rozdíl jsme udělali ve třetí čtvrtině. Podle výsledku to vypadá na jednoduchou výhru, ale nebyl to jendoduchý zápas. Olomoucko má lepší tým než na začátu sezony, Miljan Čurovič je skvělý trenér a myslím, že za měsíc, dva budou hrát lépe."

 

David Pekárek (hráč domácích):
"První poločas byl vyrovnaný. Začali jsme docela dobře, ale ve druhé čtvrtině Olomoucko ukázalo svoji kvalitu a zápas vyrovnalo, dokonce šlo přes nás. Naštěstí nám vyšel vstup do třetí čtvrtiny a potom už jsme utkání kontrolovali, zbytek byl v naší režii. Hosté mají nový tým, pořád se sehrávají a potřebují nějaký čas, aby se jejich forma ustálila. Pro nás je důležité, že jsme oba dva domácí zápasy zvládli a před Vánoci dvakrát vyhráli."

 

Miljan Čurovič (trenér hostů):
"V prvním poločase jsme hráli skvělý basketbal, kontrolovali jsme hru, dělali jsme věci, které jsme si připravovali. Ve druhém poločase ale jako kdyby vyšlo ze šatny jiné družstvo... Čekal jsem, že někdy přijde taková chvíle, ale že bychom se mohli až takhle rozpadnout, jsem neočekával. Ale jsme spolu krátce, Beksa byla dneska jednoduše lepší a já jí gratuluji. Ukázalo se, že Pardubice jsou sehranější, my potřebujeme čas na sehrání se. Čas bude pracovat pro nás."

 

Lukáš Feštr (hráč hostů):
"Do zápasu jsme nevstoupili úplně dobře, ale druhá čtvrtina se nám povedla a do druhého poločasu jsme měli náskok 6 bodů. Pak se naše hra ale úplně rozpadla, jak v útoku, tak v obraně. Dalo by se říci, že zápas jsme končili v takové frustraci, skóre je špatné... Musíme vydržet hrát 40 minut koncentrovaně v útoku i v obraně, to se nám zatím nedaří, to je náš největší problém."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti