Upravit stránku
26. 01. 2017

Řekli po derniéře


"Jsme rádi, že jsme Kluž porazili, především kvůli našim fanouškům," říkal po posledním utkání Beksy ve FIBA Europe Cupu pivot Ondřej Kohout.

Echo tiskové konference

Levell Sanders (trenér BK JIP Pardubice):
"Gratuluji trenérovi soupeře a jeho týmu k tomu, jak hráli. Není to snadné, když nemáte k dispozici všechny hráče (Kluži chyběli Rašič, Pustozvonov a Dykes - pozn. aut.), ale ti, co tu byli, hráli dobře. V prvním poločase pro nás nebylo jednoduché dát koš. Když hrajete proti týmu, jakým je Kluž, který často mění způsob obrany, není to snadné. Druhá půle byla rozdílná - hráli jsme s větší energií a dokázali jsme skórovat. Jsem šťastný, že jsme tento zápas vyhráli, nepřestávali jsme hrát, když se nám nedařilo, bojovali jsme a zvítězili. Nyní se již začneme plně soustředit na utkání v Kooperativa NBL."

Ondřej Kohout (hráč BK JIP Pardubice):
"Jsem šťastný, že jsme dokázali vyhrát naše poslední utkání ve FIBA Europe Cupu, především kvůli našim fanouškům. V prvním poločase jsme špatně stříleli, ale ve druhém poločase jsme se zlepšili a bojovností jsme dotáhli toto utkání do vítězného konce. Rád bych popřál Kluži hodně štěstí v dalším průběhu sezony."

Mihai Silvasan (trenér U-BT Kluž):
"Blahopřeji domácímu týmu k vítězství, odehrál dobrý zápas, zejména na doskoku. Oba týmy hrály bez tlaku, protože výsledek nebyl tak důležitý. Chtěli jsme dát více minut hráčům, kteří v sezoně hrají méně a odvedli dobrou práci, byl jsem s jejich výkonem spokojen. Teď už se budeme soustředit na naši domácí ligu, Pardubicím přeji ve zbývající části sezony hodně štěstí."

Vlad Moldoveanu (hráč U-BZ Kluž):
"Byl to dobrý zápas, především pro naše mladé hráče. Ve čtvrté čtvrtině se ukázala naše nezkušenost, ale je důležité, že jsme si mohli zahrát takovéto utkání - vyrovnaný zápas téměř až do konce. Rozhodly doskoky, Pardubice byly v této činnosti lepší a díky tomu zvítězily."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti