Upravit stránku
18. 10. 2017

Pulpyho dobrota


Úspěšná novinka z loňské sezony - kořenící směsi od hráčů Beksy - má své pokračování. V té letošní vybraní zástupci klubu sestaví směsi ořechů a sušeného ovoce.

První z letošních směsí ořechů a sušeného ovoce sestavil rozehrávač Viktor Půlpán.

Pulpy při její tvorbě naplno využil svých basketbalových silných stránek a rozehrál úžasnou paletu chutí i barev. Jemné tóny sušeného banánu doplňují chuťově výrazné plátky ananasu. Klasika v podobě lískových ořechů v mléčné čokoládě se snoubí s brusinkami v čokoládě hořké. Závěrečnou tečkou jsou v této směsi oblíbené kešu ořechy.

Pulpyho dobrotu, jak je Viktorova směs pojmenována, můžete zakoupit při domácích utkáních ve Fan shopu, nebo v internetovém obchodě Obchod Oliver. Cena směsi činí 45 Kč, přičemž 10 Kč z každé prodané směsi bude poukázáno na podporu projektu Sportovní hry s basketbalem, který Beksa realizuje již třetím rokem pro děti z pardubických mateřských škol.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti