Upravit stránku
30. 08. 2016

První ostré testy: Prievidza a Inter


Sérii přípravných zápasů před novou sezonou Beksa odstartuje v úterý a ve středu na Slovensku, kde pardubický tým vyzvou Prievidza a Inter Bratislava.

Na Slovensko se pardubičtí basketbalisté vydají v úterý v 10 hodin. Ve stejný den je čeká duel na palubovce BC Prievidza (začne v 18 hodin), večer po utkání se přesunou do Bratislavy, kde se o den později utkají s Interem (začátek v 16 hodin).

"Nejde jenom o to, že si po několika tréninkových týdnech zahrajeme zápasy. Už si budeme chtít vyzkoušet nějaké nové systémy, které máme, budeme chtít hrát to, co bychom chtěli hrát v sezoně. Je dobře, že už to nebudeme nacvičovat jen na tréninku proti sobě," podotkl pivot Kamil Švrdlík. Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

Trenér Levell Sanders nebude mít k dispozici kompletní hráčský kádr. Zdravotní potíže trápí především hráče na pozicích 2 a 3: mimo hru je stále Josef Příhonský, jenž se zranil na konci loňské sezony, Lukáše Kotase postihly před několika dny problémy se zády a na Slovensko neodcestuje ani nemocný Dušan Pandula.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti