Upravit stránku
29. 08. 2019

První herní testy


Po čtyřech týdnech přípravy čekají pardubické basketbalisty první dvě přípravná utkání. K úvodním herním testům se vydají v neděli před polednem do Polska.

Beksa se aktuálně nachází uprostřed čtvrtého týdne přípravy.

"I v posledním srpnovém týdnu pokračujeme v dvoufázové přípravě," předeslal asistent trenéra Adam Konvalinka. Na co jsou jednotlivé tréninky zaměřené v této pokročilejší fázi přípravného období? "Dopolední fáze je zaměřena na basketbalovou část, konkrétně individuální dovednosti, a na objem v posilovně. Odpoledne už do hráčů "tlačíme" herní prvky, které by se měly objevit v prvních přípravných zápasech," řekl dále asistent kouče Scalabroniho.

Na konci třetího týdne absentoval kvůli lehčímu zranění nohy kapitán Radek Nečas, ovšem v tomto týdnu už je zpět v tréninkovém procesu. Mimo hru je naopak jiný podkošový hráč Ondřej Kohout, jenž si poranil kotník. Kvůli tomu nejspíš vynechá úvodní dva přípravné zápasy, které Beksa odehraje v neděli 1. a v pondělí 2. září na palubovce polského týmu MKS Dabrowa Górnicza. "Na první zápase už se všichni moc těšíme. Bude to pro nás zrcadlo, jestli všechno jde tak, jak má," doplnil Adam Konvalinka.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti