Upravit stránku
01. 08. 2016

Prodej permanentních vstupenek je zahájen


Basketbalový klub BK JIP Pardubice zahájil v pondělí 1. srpna prodej permanentních vstupenek na nadcházející sezonu 2016/2017.

Permanentky budou platné na všechna domácí utkání Beksy ve všech soutěžích:

  • v základní a nadstavbové části Kooperativa NBL
  • v play-off Kooperativa NBL
  • ve FIBA Europe Cupu
  • v Českém poháru

Druhy a ceny permanentek zůstávají stejné, jako v minulé sezoně. Základní permanentku BASIC zakoupíte za 1500 Kč, výhodný balíček 4 kusů permanentek za cenu tří kusů MOJE PARTA vyjde na 4500 Kč. Seniorům nad 65 let klub nabízí permanentku SENIOR za 500 Kč, členům Fan clubu je určena FAN permanentka za 300 Kč (studenti 200 Kč).

"Naší dlouhodobou snahou je získávání dlouhodobých příznivců, a proto jsme nesáhli k navýšení ceny vstupného," uvedl Pavel Stara, předseda představenstva BK Pardubice. "V sezoně 2016/2017 navíc ti, kteří si zakoupí permanentní vstupenku, získají další atraktivní bonus, neboť permanentka bude platná i na utkání evropského poháru. Pevně věříme, že tato nabídka osloví co nejvíce fanoušků pardubického basketbalu a permanentka na Beksu bude mít stále více svých majitelů," doplnil Pavel Stara.

Většinu domácích utkání Kooperativa Národní basketbalové ligy Beksa odehraje ve Sportovní hale Dašická, vybrané zápasy budou situovány do Tipsport arény, stejně jako všechny domácí duely FIBA Europe Cupu.

Ve Sportovní hale Dašická jsou permanentní vstupenky určeny do konkrétního sektoru a na konkrétní místo, v Tipsport aréně si držitelé permanentek mohou vybrat libovolné místo, kromě sektorů označených V.I.P.

V základní a nadstavbové části Kooperativa NBL pardubičtí basketbalisté odehrají celkem 16 domácích utkání, v základní skupině FIBA Europe Cupu (více informací o losu si přečtěte zde) je čekají 3 domácí zápasy.
Veškeré informace o vstupném na novou sezonu 2016/2017 si můžete přečíst v sekci VSTUPENKY.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti