Upravit stránku
01. 06. 2020

Prodej permanentek zahájen


Permanentní vstupenky na domácí utkání BK JIP Pardubice v příští sezoně 2020/2021 jsou v prodeji od pondělí 1. června. Lze je zakoupit osobně, nebo přes internet.

V následující sezoně 2020/2021 budou v prodeji zavedené permanentní vstupenky BASIC a SENIOR, stejně jako výhodný balíček MOJE PARTA. Poprvé budete moci využít zbrusu nové nabídky, kterou je permanentka na tři sezony, nazvaná příznačně PATRIOT! "Zavedením tříleté permanentky reagujeme na nejbližší období, které bude nejen pro sport ekonomicky složité, a zároveň posilujeme věrnostní vztah s našimi dlouhodobými fanoušky - proto PATRIOT," uvedl Pavel Stara, předseda představenstva klubu.

Cena této permanentky zahrnuje 25% slevu na druhou sezonu a 50% slevu na třetí sezonu.

"Jste pro klub důležití, vnímáme vás jako součást rodiny Beksy, a proto každému z vás, kdo si zakoupí permanentní vstupenku, přidáme k místu v hledišti také originální šátek s logem klubu," navázala Olga Remešová, marketingová manažerka.

Uplynulá sezona 2019/2020 byla kvůli pandemii koronaviru ukončena předčasně. Všichni fanoušci, kteří byli ve zmíněné sezoně držiteli permanentní vstupenky, budou moci pro nadcházející sezonu využít slevy 15% na nákup nové permanentky, jako kompenzaci za neodehraná utkání. "Zda využijete 15% slevy, nebo podpoříte Beksu zakoupením nové, tříleté permanentní vstupenky PATRIOT, záleží na vás. Uvědomujeme si, že finanční ztráty počítáme všichni," řekl dále Pavel Stara.

Ceny jednotlivého vstupného i permanentních vstupenek najdete v sekci Vstupenky.

Permanentní vstupenky si můžete zakoupit od 1. června 2020, a to buď osobně, nebo prostřednictvím on-line prodeje.

Osobní prodej v hale Dukla (ul. V Ráji 311, Pardubice - kancelář PR a marketingu):

PO + ST: 8 - 11 hodin

UT + ČT: 13 - 16 hodin

Kontakt: Olga Remešová (tel.: 720 751 550, e-mail: olga.remesova@bkpardubice.cz)

Online prodej:

Odkaz do systému zde

Všem fanouškům děkujeme za podporu!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti