Upravit stránku
07. 09. 2022

Prodej permanentek je zahájen


Pardubický klub zahájil prodej permanentních vstupenek na nadcházející sezonu 2022/2023. Permanentky lze zakoupit buď v on-line prodeji, nebo osobně v hale Dukla.

Beksa bude i v nové sezoně 2022/2023 působit ve třech soutěžích: Kooperativa NBL, Českém poháru a Alpe Adria Cupu.

Permanentní vstupenka opravňuje jejího držitele ke vstupu na veškerá domácí utkání ve všech uvedených soutěžích, a to včetně zápasů play-off (platí pro utkání ve Sportovní hale Dašická i v enteria areně).

Druhy permanentních vstupenek

V nabídce jsou čtyři druhy permanentek: základní BASIC, výhodá permanentka na 3 po sobě jdoucí sezony PATRIOT, zvýhodněný balíček MOJE PARTA (4 ks permanentek BASIC za cenu 3 ks) a pro seniory permanentka SENIOR. Ceny permanentních vstupenek zůstávají totožné jako v předcházející sezoně. "Ekonomika klubu a naplňování rozpočtu je pochopitelně i kvůli raketově rostoucím nákladům v současné době velice složité, ale i s tímto vědomím jsme se rozhodli, že permanentní vstupenky ponecháme na stejné cenové hladině," uvedl předseda představenstva Pavel Stara. "Pevně věříme, že o permanentky bude mezi našimi fanoušky, kterých si nesmírně vážíme, opět velký zájem a všichni společně si novou sezonu maximálně užijeme," dodal Pavel Stara.

Ceník:

Permanentka BASIC: 1 700 Kč

Permanentka PATRIOT: 3 800 Kč

Balíček MOJE PARTA: 5 100 Kč

Permanentka SENIOR: 700 Kč

Všichni držitelé permanentní vstupenky PATRIOT, platné na tři po sobě jdoucí sezony (od sezony 2020/2021 do sezony 2022/2023), mají rezervovaná svá místa do 30. září 2022. 

Možnosti zakoupení permanentních vstupenek

Permanentky je možné zakoupit buď prostřednictvím online prodeje, nebo osobně.

  • Nákup přes internet: v síti Ticketportál - zde
  • Nákup osobně: v kanceláři marketingu v hale Dukla (po předchozí dohodě - kontaktní osobou pro nákup permanentních vstupenek a vstupenek na jednotlivá utkání je nově Petra Panchartková (e-mail: petra.panchartkova@bkpardubice.cz, mobil: 603 451 341).

Děkujeme všem fanouškům Beksy za přízeň!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti