Upravit stránku
24. 08. 2021

Prodej permanentek je zahájen


BK Pardubice zahajuje dnešním dnem prodej permanentních vstupenek na nadcházející basketbalovou sezonu 2021/2022.

V nabídce jsou čtyři typy permanentek:

  1. permanentka BASIC (1 ks - cena 1 700 Kč)
  2. permanentka MOJE PARTA (balíček 4 ks permanentek BASIC za cenu 3 ks - 5 100 Kč)
  3. permanentka PATRIOT (permanentka na 3 nadcházející sezony - cena 3 800 Kč)
  4. permanentka SENIOR (cena 700 Kč)

"Všem fanouškům, kteří Bekse vyjádřili svou podporu zakoupením permanentní vstupenky na uplynulou sezonu 2020/2021 a přistoupili na kompenzaci v podobě prodloužení platnosti této vstupenky o jednu nadcházející sezonu, budou permanentky vyrobeny automaticky a zdarma," podotkla marketingová manažerka Olga Remešová. Permanentní vstupenky lze zakoupit osobně v hale Dukla (ul. V Ráji 311, Pardubice - po předchozí dohodě s paní Olgou Remešovou), nebo přes internet, vstupenky je možné zakoupit rovněž ve všech prodejních místech Ticketportálu.

Permanentní vstupenka opravňuje jejího držitele ke vstupu na všechna domácí utkání v rámci všech soutěží, jichž se Beksa v dané sezoně účastní (včetně zápasů play-off). "V případě, že se vám nepodařilo se s námi spojit a dohodnout se na formě kompenzace za předchozí sezonu, kontaktujte mě prosím na níže uvedeném telefonním čísle či e-mailu," doplnila Olga Remešová.

Kompletní informace naleznete v sekci Vstupenky.

Kontakt:

Olga Remešová
tel.: 720 751 550
e-mail: olga.remesova@bkpardubice.cz

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti