Upravit stránku
07. 05. 2019

Proběhla valná hromada


Řádná valná hromada společnosti BK Pardubice, a.s. proběhla v pondělí dne 6. května 2019, v sídle společnosti na adrese V Ráji 311, Pardubice.

V rámci valné hromady byla schválena auditovaná účetní závěrka společnosti, dále došlo ke schválení naložení s hospodářským výsledkem a důležitým bodem byla rovněž volba členů představenstva a dozorčí rady. Po skončení valné hromady, na níž byla projednána vize společnosti na další 4 roky (v oblastech ekonomiky, sportovního úseku a řešení klíčových otázek, např. zázemí apod.), proběhlo zasedání představenstva a následně i dozorčí rady, s cílem zvolení si svého předsedy a s návrhem práce a termínů.

Představenstvo - složení:

Pavel Stara, Vít Ulrych, Tomáš Urban

Předsedou představenstva byl opět jednohlasně zvolen pan Pavel Stara.

Dozorčí rada - složení:

Věra Vlastníková, Radek Hejný, Tomáš Zdechovský, Oldřich Bartošek, Jan Vaško, Miroslav Večeřa

Předsedkyní dozorčí rady byla jednohlasně zvolena paní Věra Vlastníková,.

"Věříme, že všichni členové představenstva a dozorčí rady mají společnosti díky své praxi co nabídnout," uvedl Pavel Stara, předseda představenstva BK Pardubice, a.s. "Děkuji všem akcionářům za konstruktivní přístup ve všech bodech valné hromady, a zároveň přeji staronovým i novým členům orgánů společnosti co nejvíce úspěchů při dalším směřování společnosti BK Pardubice," doplnil Pavel Stara.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti