Upravit stránku
02. 08. 2023

Přípravné zápasy


Několikatýdenní volno pomalu končí, pardubičtí basketbalisté už znají kompletní jízdní řád přípravy na novou sezonu 2023/2024, včetně přípravných zápasů.

Společná příprava odstartuje úvodním tréninkem v úterý 8. srpna.

V následujícím týdnu hráči absolvují mj. tradiční zdravotní prohlídky a zátěžové testy v Pardubické nemocnici

V rozmezí dalších tří týdnů, mezi 26. srpnem a 18. zářím, přijdou na řadu i přípravná utkání. Odehrajeme jich celkem šest: tři doma a stejný počet na soupeřových palubovkách. V pardubické Sportovní hale Dašická se postupně utkáme s BC Geosan Kolín, s Basketball Nymburk a v generálce na nový ročník Kooperativa NBL vyzveme SLUNETU Ústí nad Labem.

Čekají nás také tři výjezdy za zahraničními soupeři. Dva do Polska, kde změříme síly s finalistou minulého ročníku tamní nejvyšší soutěže WKS Slask Wroclaw a poté s BC Zastal Zielona Góra, a jeden do Rakouska, kde nás prověří stříbrný tým BC GGMT Vídeň.

Do základní části nového ročníku Kooperativa NBL vstoupíme úvodním duelem v Děčíně v sobotu 23. září (začátek v 18 hodin).

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti