Upravit stránku
09. 08. 2021

Přípravné zápasy


Devět přípravných zápasů čeká na pardubické basketbalisty před ostrým začátkem nové sezony 2021/2022. Tři z nich odehrají v domácí Sportovní hale Dašická.

V úvodu herní přípravy Beksu prověří dva kluby z Polska: nejprve Gornik Trans.eu Walbrzych, druhý tým loňského ročníku druhé polské ligy, a poté prvoligový WKS Slask Wroclaw. Obě utkání začnou ve Sportovní hale Dašická v 16:30, cena vstupného činí 50 Kč. Držitelé permanentních vstupenek ze sezony 2020/2021 mají vstup zdarma.

Na konci srpna jsou v plánu duely v Polsku (Ostrów Wielkopolski) a v Kolíně, v září budou následovat čtyři zápasy v rámci premiérového ročníku Federálního poháru. O prvním zářijovém víkendu Beksa odcestuje na Slovensko, kde v základní skupině změří síly s Olomouckem a s domácí Spišskou Novou Vsí, o týden později Federální pohár vyvrcholí zápasy o konečné umístění (o místě konání a o soupeřích se rozhodne v prvním hracím termínu). Aktuální novinkou je domácí přípravný zápas s polským týmem Zastal BC Zielona Gora, který se bude hrát v neděli 22. srpna od 16:30 hodin ve Sportovní hale Dašická.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti