Upravit stránku
06. 08. 2018

Příprava byla zahájena!


Pondělí 6. srpna je dnem, kdy basketbalisté BK JIP Pardubice zahájili společnou přípravu na nadcházející sezonu 2018/2019.

Na startu přípravy k hráčům promluvili nejen hlavní trenér Levell Sanders, ale i předseda představenstva Pavel Stara a generální manažer Martin Marek. Ti mj. představili i obměněný realizační tým: na pozici vedoucího týmu, jíž v uplynulých 9 letech zastával Martin Šorf, nově působí Lukáš Rous, novou fyzioterapeutkou je Ivana Sahánková.

V úvodní den přípravy nebyli přítomni tři hráči: reprezentační rozehrávač Viktor Půlpán se zapojí do přípravy od středy 8. srpna, jedna ze čtyř nových zahraničních akvizic, křídelník Dwayne Benjamin, přiletí do České republiky v polovině srpna. "Po domluvě s Dwaynem se zapojí do přípravy 15. srpna," podotkl generální manažer Martin Marek. S reprezentací U18 je stále Jakub Čejka.

Co hráči absolvují v prvním přípravném týdnu?

Dopoledne budou trénovat ve dvou skupinách (rozehrávači a pivoti) v hale Dukla, kde je čekají basketbalové tréninky a posilovna. Odpolední fáze bude společná, a to ve Sportovní hale Dašická. V úterý a ve středu dopoledne jsou na programu i tradiční předsezonní lékařské prohlídky v Pardubické nemocnici.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti