Upravit stránku
05. 10. 2020

Přijetí u primátora


Velmi příjemné setkání absolvovali zástupci BK JIP Pardubice na Magistrátu města Pardubic, kam zavítali u příležitosti svého nedávného vítězství v evropském poháru Alpe Adria Cup.

Zástupce Beksy přivítali primátor města Martin Charvát a jeho náměstci Jan Mazuch s Jakubem Rychteckým.

“Velmi si vážíme tohoto vzácného okamžiku. Rádi bychom poděkovali městu Pardubice za jeho dlouhodobou podporu a přízeň. Jsme hrdí, že můžeme reprezentovat město Pardubice,” zdůraznil předseda představenstva Pavel Stara, s nímž na přijetí u primátora zavítali generální manažer Martin Marek, trenér Ken Scalabroni a hráči Kamil Švrdlík s Prokopem Slaninou. "Basketbal má v našem městě obrovskou a nesmírně úspěšnou tradici. My, kteří v klubu momentálně působíme, to bereme s velkou pokorou, abychom pokračovali co nejlépe. Zároveň je pro nás velice důležitá spolupráce a podpora od municipalit, které si - opakuji - velice vážíme," doplnil Pavel Stara.

"Skvělá práce," řekl primátor Martin Charvát při pohledu na pohár pro vítěze Alpe Adria Cupu. "Vaše vítězství v evropském poháru považuji za obrovský úspěch a jsem rád, že jsme se mohli setkat. Basketbal vnímáme jako dlouhodobého partnera. Vaše tvrdá práce v managementu a špičková hra na hřišti je tím, co nás žene k tomu, abychom společně dotáhli projekt Dukla sportovní, abyste měli opravdu kvalitní zázemí," dodal pardubický primátor.

Stejného tématu se dotkl i náměstek Jakub Rychtecký"Do budoucna je klíčové mít domácí halu, protože to bývá výhoda, která někdy v těch detailech rozhoduje o vítězi. Jsem rád, že ve vedení města panuje shoda, že z velkých investičních projektů je Dukla sportovní číslo jedna." Náměstek Jan Mazuch mimo jiné poznamenal: "Basketbal má v Pardubicích velkou tradici, dlouhodobě se prezentuje kvalitní prací. Je potřeba zmínit, že současní akcionáři jsou v klubu již 12 let. Město udělá vše pro to, aby i v této době zachovalo svoji podporu."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti