Upravit stránku
04. 12. 2017

Předsedova sváteční směs


Třetí směsí ořechů v naší letošní speciální edici je Předsedova sváteční směs, kterou sestavil Pavel Stara, předseda představenstva BK Pardubice.
 

Pavel Stara musí ze své pozice klást důraz na špičkové vyladění svého týmu kolegů i hráčského kádru. Se stejnou zodpovědostí přistoupil i ke skládání své sváteční ořechové směsi.

Prim v ní hrají mandle a arašídy v čokoládové, karamelové a jogurtové polevě. Pavel nezapomněl ani na sušené ovoce v podobě dražovaných rozinek ani na zdravá slunečnicová semínka, která celou směs rozjasňují různobarevnou čokoládovou polevou. Pro vynikající výslednou chuť celého mixu Pavel zvolil klasické nepražené lískové ořechy a chybět nesmějí ani oblíbené kešu ořechy.

Předsedovu sváteční směs můžete zakoupit ve Fan shopu při domácích zápasech Beksy (stejně jako předchozí směsi: Pulpyho dobrotu a Dušanovo mlsání), nebo v internetovém obchodě Obchod Oliver.

Dobrou chuť. :-)

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti