Upravit stránku
08. 09. 2016

Předposlední příprava: Beksa vyzve Dukes


Třetí domácí utkání během jediného týdne si mohou užít fanoušci pardubických basketbalistů. Beksa ve finiši přípravy vyzve rakouský Klosterneuburg

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ:

BK JIP Pardubice vs. Basket Dukes Klosterneuburg
(neděle 11. 9. v 16 hodin, SH Dašická)

Všechna předchozí přípravná utkání Pardubice vyhrály. Nejprve uspěly na palubovce slovenských soupeřů Prievidze a Interu Bratislava, na začátku tohoto týdne pak v rámci domácího turnaje O pohár hejtmana přesvědčivě porazily rakouský Kapfenberg i slovenský Svit. V neděli je čeká předposlední herní test před startem Kooperativa NBL.

Negativem této části přípravného období je přetrvávající nepříznivý zdravotní stav několika perimetrových hráčů. Do přípravných zápasů dosud nezasáhli Lukáš Kotas, Dušan Pandula a Josef Příhonský, ve středu proti Svitu nenastoupil ani nemocný Dominez Burnett, jenž se však v pátek opět zapojil do tréninkového procesu a proti Klosterneuburgu by měl nastoupit.

Permanentky v prodeji

I tentokrát mají fanoušci možnost zakoupit si u pokladny Sportovní haly Dašická permanentní vstupenku na nadcházející sezonu 2016/2017. Vstup do haly bude otevřen v 15:30, jednotné vstupné činí 40 Kč, držitelé permanentních vstupenek mají vstup zdarma. Více informací o vstupenkách naleznete v sekci Vstupenky.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti