Upravit stránku
01. 04. 2016

Poslední zápas základní části


Základní část Kooperativa NBL finišuje, v sobotu je na programu poslední kolo. Beksa, stále usilující o konečnou 4. příčku, vyzve poslední Jindřichův Hradec.

44. KOLO KOOPERATIVA NBL:

BK JIP Pardubice (25/15) vs. BK Lions Jindřichův Hradec (10/30)
sobota 2. 4. v 18 hodin, Sportovní hala Dašická

Před posledním kolem už je jasné, že bez ohledu na výsledky závěrečných zápasů se Beksa utká ve čtvrtfinále play-off s Opavou. Jde "pouze" o to, který tým půjde do vzájemné série z lepší pozice: aktuálně hájí 4. místo JIP, díky lepšímu celkovému skóre, ovšem po skončení základní části rozhoduje při procentuální shodě vzájemná bilance, a ta vyznívá jednoznačně lépe pro Slezany, kteří ovládli všechna čtyři utkání.

Karty jsou tedy rozdány takto:
Beksa potřebuje zvítězit a doufat v porážku Opavy v Ústí nad Labem. V tom případě půjde do vyřazovací fáze ze čtvrté pozice. Při vlastní porážce, nebo při triumfu Opavy na severu Čech (bez ohledu na výsledek pardubického duelu) skončí pátá.

Před zmíněným zápasem v Děčíně se Bekse dařilo, vyhrála pětkrát za sebou. I před začátkem play-off touží uspět a dobře se naladit na vyřazovací část. "Pro úspěch bude klíčové pokrytí amerických hráčů soupeře, kteří jsou velmi silní ve hře 1 na 1. K tomu potřebujeme dostat Lions hned od úvodu zápasu pod tlak a diktovat tempo utkání. Chtěl bych pozvat diváky na naše poslední utkání v základní části KNBL. Jsme přesvědčen, že s jejich podporou se vrátíme na vítěznou vlnu," doplnil trenér Bartošek.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti