Upravit stránku
10. 11. 2018

Pomohl nám super vstup


Utkání 9. kola základní části Kooperativa NBL mezi Beksou a Ostravou (128:71) hodnotili trenéři Levell Sanders s Dušanem Medveckým a hráči Ondřej Kohout s Petrem Bohačíkem.

Pozápasové komentáře

Levell Sanders (trenér domácích):
"Předvedli jsme dobrý týmový výkon. 40 minut jsme hráli agresivně, rychle, s velkou energií. Jako příklad můžu uvést Dwaynea Benjamina. Přišlo mi, že v předchozích zápasech to z jeho strany nebylo ono, ale tentokrát hrál s velkým nasazením, což ale platí o celém týmu. Věřím, že se dále budeme zlepšovat, tohle je cesta, kterou chceme jít."

Ondřej Kohout (hráč domácích):
"Jednoznačně dobrý zápas z naší strany, přesně to, co jsme potřebovali. Zapojili jsme do hry všechny hráče, udrželi jsme vysoké tempo od začátku do konce. Hodně nám pomohl super vstup: dali jsme asi prvních pět střel. Oproti minulým zápasům nás nakoplo vysoké procento střelby, to dodává velkou energii do obrany i do útoku."

Dušan Medvecký (trenér hostů):
"Zápas se z naší strany nedá moc hodnotit. Přijeli jsme sem s jiným cílem. Pardubice hrály poslední dobou dost špatné zápasy, nedařily se jim trojky, ale dneska hrály fantasticky. Od první čtvrtiny jsme je pustili do jejich hry, daly nám 35 bodů a od toho se odvíjel celý zápas. Udělali jsme tu ostudu... Byli jsme všude pomalu, byli jsme měkcí, a dostali jsme takový kotel, jaký jsme dostali. Máme na čem pracovat.

Petr Bohačík (hráč hostů):
"Za nás je to smutné hodnocení, nebyli jsme Pardubicím důstojným soupeřem. Moc mě mrzí, jak tenhle zápas dopadl. V Pardubicích jsem hrál 6 let, mám tady spoustu kamarádů, je to pro mě vždycky zvláštní zápas... Chtěli jsme to domácím znepříjemnit, ale od samého začátku bylo všechno špatně. Trošku jsem doufal, že to takhle Pardubicím nebude padat celý zápas, že to nevydrží, ale vydrželo a dostali jsme 128 bodů..."

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti