Upravit stránku
10. 12. 2017

Pohárový dvojzápas s Brnem


Kromě dvou zápasů v Kooperativa NBL čekají pardubické basketbalisty před vánočními svátky také dvě utkání v rámci 5. kola Českého poháru.

5. KOLO ČESKÉHO POHÁRU, ZÁPAS 1:

mmcité+ Brno vs. BK JIP Pardubice
pondělí 11. 12. ve 20 hodin

Oba soupeři se nedávno potkali v ligovém duelu a ten jednoznačně ovládl náš tým, jenž triumfoval 94:68. Dominez Burnett se blýskl 31 body, výrazně jej podpořili Jiří Welsch (17) s Josefem Potočkem (13). V brněnském týmu nastřádali dvouciferný počet bodů Jan Tomanec (21), Mladen Primorac (15) a Kevin Mays (11).

Zatímco Beksa momentálně hraje ve velké pohodě a v NBL natáhla svou vítěznou šňůru již na čtyři utkání, Brno strádá: naposledy uspělo na konci října, následovalo šest porážek v řadě. V sobotním 12. kole Kooperativa NBL přišla porážka v Kolíně 69:89 (nejvíce bodů: Barry 16, Tomanec 14, Primorac 14, Kereselidze 14...), kterou neodvrátil ani nový muž na brněnské soupisce, 198 cm vysoký rozehrávač Canyon Barry.

V případě souboje dvou týmů z NBL se v Českém poháru hraje na dvě utkání (doma-venku). Osdveta v pardubické Sportovní hale Dašická je na programu ve středu 20. prosince od 19 hodin.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti