Upravit stránku
23. 01. 2017

Pohárová derniéra


Své poslední utkání v letošním ročníku FIBA Europe Cupu odehrají pardubičtí basketbalisté ve středu proti rumunské Kluži. Na co všechno se můžete těšit?

V dosavadním průběhu evropského poháru Beksa pětkrát zvítězila a šestkrát prohrála.

Ve středu večer tedy bude usilovat o vyrovnání bilance výher a porážek na 6/6, což by byla skvělá vizitka.

V rámci tohoto utkání se fanoušci mohou těšit na zajímavý doprovodný program přímo v Tipsport aréně, na dvě soutěže o velice atraktivní ceny od partnerů klubu a mohou získat i rodinnou vstupenku do pardubického aquacentra.

  • Stejně jako před všemi předchozími domácími zápasy, i v letošní pohárové derniéře proběhne na facebookovém profilu BK Pardubice tradiční soutěž o hodinky Lotus.
  • Přímo v Tipsport aréně, o přestávce mezi 1. a 2. poločasem, se v divácké soutěži bude hrát o zapůjčení automobilu Ford Edge na celý víkend od partnera klubu pro evropský pohár, společnosti FORD AUTO IN s.r.o.
  • Prvních 50 fanoušků, kteří si v den utkání zakoupí u pokladny v Tipsport areně vstupenku za 110 Kč, získá rodinnou vstupenku do Aquacentrum Pardubice.

Děkujeme za podporu a věříme, že se ve středu rozloučíme s FIBA Europe Cupem v co nejhojnějším počtu.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti