Upravit stránku
30. 11. 2018

Podpoříme Apolenku


Stejně jako předchozí čtyři úspěšné ročníky, i blížící se páté pokračování projektu Hrajeme spolu za Pardubice bude mít charitativní podtext.

Hrajeme spolu za Pardubice.

Unikátní projekt, který společně realizují BK JIP Pardubice a Komorní filharmonie Pardubice, spočívá v originálním propojení sportovního a hudebního světa. Popáté si hráči Beksy a filharmonie společně zahrají v sobotu 8. prosince (16:30, Arena Pardubice), vzácnými hosty budou fenomenální hudebník Felix Slováček a jeho neméně talentovaný syn Felix Slováček jr. Ve druhé části večera bude odehráno utkání Kooperativa Národní basketbalové ligy, přičemž tentokrát Beksa vyzve české hegemony ČEZ Basketball Nymburk.

Hrajeme pro Apolenku

V minulých čtyřech ročnících jsme v rámci charitativní části projektu společně hráli pro nemocné Klárku, Elišku a Adámka, a také pro Domov pro seniory Dubina. Celková věnovaná částka (basketbalovým klubem, komorní filharmonií a fanoušky) činila 123 600 Kč. V 5. ročník projektu společně pomůžeme pardubické farmě Apolenka, kterou nedávno zachvátil rozsáhlý požár. Více o Apolence čtěte na webu www.apolenka.org.

Pomoci budete moct i vy, a to v průběhu samotné akce v sobotu 8. prosince v Areně Pardubice.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti