Upravit stránku
08. 11. 2021

Podmínky vstupu do haly


Už ve středu čeká Beksu další domácí zápas! O své druhé vítězství v základní fázi Alpe Adria Cupu budeme usilovat v souboji s Patrioty Levice, utkání začne ve Sportovní hale Dašická v 17:30.

Velmi si vážíme všech fanoušků, kteří v této nelehké době podporují svůj tým přímo z hlediště.

Dovolujeme si upozornit fanoušky na aktuální opatření - podmínky vstupu do Sportovní haly Dašická.

Možnost testování před halou

Pardubický klub ve spolupráci s externí společností připravil pro fanoušky možnost antigenního testování na Covid-19 přímo u vstupu do Sportovní haly Dašická. K dispozici bude hodinu před začátkem utkání s Patrioty Levice, tedy v čase od 16:30 do začátku zápasu. Po vyplnění nezbytných údajů bude provedeno samotné testování, následně proběhne vyhodnocení vzorku a výsledek bude testovanému sdělen do několika minut od provedení testu. Testování bude probíhat zdarma pro ty, kteří v posledních 7 dnech neabsolvovali testování na jiném certifikovaném pracovišti, resp. splňují podmínky pro testování zdarma dle podmínek ministerstva zdravotnictví. Cena pro ostatní testované bude činit 200 Kč.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti