Upravit stránku
11. 04. 2019

Play-off 2019: Je čas!


Minulost je zcela nepodstatná. Je tu nový začátek, nebo chcete-li vrchol sezony: play-off 2019! Beksa jde do rozhodující fáze NBL se sloganem Je čas!

Po dlouhodobé části skončili pardubičtí basketbalisté na pátém místě, s bilancí výher a porážek 20/16 (úspěšnost 55,6%).

Shodnou bilanci měly i třetí Děčín a čtvrté Olomoucko, a tak o tom, z jaké pozice půjdou jednotlivé týmy do play-off, rozhodla minitabulka těchto tří týmů. V ní byl nejlepší Děčín, jenž ve vzájemných zápasech uzmul pět výher, Olomoucko čtyři a Beksa tři. Ve čtvrtfinálové sérii, hrané na čtyři vítězná utkání, tedy narazíme na Olomoucko.

Je čas!

To, co bylo, je minulost. Nepodstatná minulost.

Podstatné je jedině to, co přijde teď. Beksa proto vstupuje do vyřazovací části se sloganem Je čas!, který bude fanoušky provázet po celé nadcházející play-off. "V kampani Je čas! chceme zdůraznit nový začátek, apelovat na to, že právě teď , v tomto období, je čas vydat ze sebe to nejlepší - ať už jde o hráče, či všechny fanoušky Beksy," podotkl PR manažer René Peška

Čtvrtfinálová série s Olomouckem odstartuje v pátek 19. a v sobotu 20. dubna úvodními dvěma zápasy na Hané.

Do Pardubic se přesune na začátku dalšího týdne: zápasy číslo 3 a 4 jso na programu v úterý 23. a ve středu 24. dubna.

Vstupenky na tato dvě domácí utkání, která se budou hrát od 18 hodin ve Sportovní hale Dašická, si můžete zakoupit zde.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti