Upravit stránku
24. 05. 2020

Permanentky 2020/2021


Prodej permanentních vstupenek na nadcházející sezonu 2020/2021 bude zahájen v pondělí 1. června. V nabídce bude i zbrusu nová permanentka Patriot.

Permanentní vstupenka opravňuje jejího držitele ke vstupu na všechna domácí utkání Beksy, a to ve všech soutěžích, jichž se v dané sezoně účastní. Stejně jako v minulých sezonách, i nyní se permanentkáři mohou těšit na celou řadu výhod:

  • zvýhodněná cena oproti nákupu jednotlivých vstupenek
  • pohodlí bez front u pokladny
  • stálé místo dle vlastního výběru po celou sezonu
  • jako bonus originální šátek s logem koně
  • originální šátek s logem koně a dezinfekční gel Beksa jde od útoku (při zakoupení permanentky Patriot)

Kromě obvyklých permanentních vstupenek Basic, Moje parta (4 ks Basic za cenu tří ks) a Senior, bude nově v nabídce i permanentka Patriot - výhodný balíček na 3 sezony. „Zavedením tříleté permanentky reagujeme na nejbližší období, které nejen pro sport bude ekonomicky složité, a zároveň posilujeme věrnostní vztah s dlouhodobými fanoušky - proto PATRIOT," uvedl předseda představenstva Pavel Stara. Cena této permanentky zahrnuje 25% slevu na druhou sezonu a 50% slevu na třetí sezonou.

Kompletní ceník a informace ohledně možností nákupu permanentek naleznete na webu 1. června.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti