Upravit stránku
27. 03. 2023

Partnerství se spol. sanaplasma pokračuje


Pardubický basketbalový klub s hrdostí oznamuje prodloužení spolupráce s českou biofarmaceutickou společností sanaplasma, která v Pardubicích sídlí v OC Pyramida na třídě Míru.

Sanaplasma je součástí společnosti Takeda a zaměřuje se na oblast krevní plazmy, na její odběr, ale také na její zpracování a výrobu léků. Hlavním cílem společnosti je pomáhat těm, kteří to skutečně potřebují. Existuje totiž velké množství lidí, pro které jsou léky vyrobené z krevní plazmy životně důležité, a jejich počet navíc stále narůstá.

Staňte se dárcem krevní plazmy

Sanaplasma se v České republice těší značné přízni a důvěře dárců už 16 let a i vy se můžete stát jedním z nich. Pardubické centrum najdete v obchodním centru Pyramida ve 4. patře nad obchodem C&A a Fitness Suncity. Pokud se rozhodnete pomáhat společně s BK KVIS Pardubice, stačí se při registraci v sanaplasmě přihlásit jako fanoušek klubu.

Za každý odběr získáte náhradu ve výši 800 Kč, ale je možné darovat i bezpříspěvkově a využít slevu na dani.

Objednávat se můžete telefonicky nebo na webu sanaplasma.cz.

Děkujeme, že pomáháte s námi!

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti