Upravit stránku
07. 05. 2018

Opava vs. Beksa, díl 4.


Získají opavští basketbalisté mečbol, nebo Beksa srovná sérii? To jsou dva možné scénáře pro semifinálový Duel 4, který se dnes odehraje ve Slezsku.

SEMIFINÁLE PLAY-OFF, ZÁPAS 4:

BK Opava vs. BK JIP Pardubice
(pondělí 7. 5. v 18 hodin)

V neděli jsme získali první bod v sérii a snížili její stav na 1-2.

Navíc po výkonu, který snesl mnohem přísnější měřítko, než v úvodních dvou domácích zápasech.

Před dalším veledůležitým soubojem je tedy od čeho se odrazit. "Jak jsme říkali už před včerejším zápasem, jdeme krok po kroku: zápas po zápase, čtvrtinu od čtvrtiny. V tom musíme pokračovat," nabádá trenér Tomáš Bartošek. "Do dnešního utkání budeme chtít vstoupit se stejnou koncentrací a se stejnou energií, jako v neděli."

Co lze předpokládat, to je mnohem větší nasazení a odhodlání ze strany opavského týmu. "Dá se očekávat, že Opava vstoupí do zápasu hodně nažhavená, její hráči budou jistě hodně důrazní a agresivní," předpovídá Bartošek. "My se plně koncentrujeme sami na sebe. Potřebujeme být opět maximálně odolní v osobních soubojích, v situacích 1 na 1." Co se týče útočné fáze, 104 nastřílených bodů z nedělního Duelu 4 - oproti 69 a 60 v domácích zápasech - hovoří za vše. "Zvýšené střelecké sebevědomí bychom si rádi přenesli i do dnešního čtvrtého utkání v sérii," přeje si Tomáš Bartošek pokračování kvalitní ofenzivní produkce.

Videostream ze čtvrtého duelu semifinálové série můžete sledovat na TVCOM.cz.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti